ZPĚT

Jediná svého druhu

Jediná svého druhu

Historická vila, která byla původně správcovskou budovou Trojského zámku, je precizně zrekonstruovaná a nabízí vše, co k dnešnímu luxusnímu bydlení patří. Je to vila, historický barokní zámeček a netypický penthouse v jednom. Nachází se v renovovaném klasicistním domě s arkádami a nabízí nejlepší výhledy na Trojský zámek a jeho zahrady.

Příběh domu

Vilka v Troji v ulici Pod Havránkou představuje nejstarší část zástavby dvora. Původně se jednalo o severní obytné stavení č. p. 7, dvoupatrový objekt při levé straně brány do dvora s valbovou mansardovou střechou. Na něj navazoval jednopatrový objekt do dvora s pavlačí, která je nesena loubím.

Dnes se jedná o luxusní bydlení s dispozicemi 11+kk o celkové výměře 479 m2. Součástí podsklepené třípatrové budovy je historický sklep, který je možné využít například jako luxusní lázně nebo soukromou vinárnu. Samozřejmostí je soukromá garáž až pro tři automobily, vlastní výtah, privátní pavlač ve 2. patře a terasa.

Budova leží v komplexu Chateau Troja Residence, který se rozprostírá podél břehu Vltavy. V přímé návaznosti na zahradu Trojského zámku a zároveň jen pár minut od Stromovky. Troja je zcela výjimečná čtvrť – tichá rezidenční oblast se spoustou zeleně, chráněná před ruchem velkoměsta, ale zároveň jen kousek od centra města.

Domluvte si schůzku s architektem

Vila je ve stavu shell & core, tedy s hrubou stavbou v interiéru. Společnost Coast Capital Partners nabízí možnost funkčního rozdělení interiéru podle návrhu renomovaného architekta Pantelise Larcou.