Chateau Troja Residence

Srdcem rezidence je zachované nádvoří renesančního dvorce, uzavřené kovanou palácovou bránou, kolem kterého je situováno šest renovovaných historických budov. Tento čtyřsetletý komplex doplňuje sedm moderních budov v citlivě sladěném architektonickém kontrastu. Nabízí tak jedinečnou příležitost bydlení v uzavřeném rezidenčním objektu v jedné z nejžádanějších a nejluxusnějších čtvrtí Prahy přímo na břehu Vltavy.

Rádi bychom Vás informovali, že náš projekt získal Cenu za architekturu a Cenu veřejnosti v Praze 7 v soutěži Realitní projekt roku 2019.

Lokalita

Troja, rozprostírající se podél břehu řeky Vltavy, je výjimečnou čtvrtí – tichá rezidenční oblast se spoustou zeleně, chráněná před ruchem velkoměsta, přitom však pouhý kousek od centra města a plná energie a vitality.
Ukázat více

Vyberte si svůj životní styl

Penthousy v Chateau Troja Residence mají soukromé garáže a výtahy, umožňující výhradní a přímý vstup do obytného prostoru.

O architektech z LOXIA

Architektonické studio LOXIA staví lepší místa pro život už přes 25 let. Své myšlenky a filozofii vložili od svého vzniku do více než stovky velkých projektů, a to nejen v hlavním městě. Architekturu vnímá LOXIA nejen jako umění, ale i vášeň a poslání.
Zhlédněte video
Za čtvrt století LOXIA nejen navrhovala, projektovala a stavěla, ale také vychovala mnoho architektů a inženýrů a vždy se opírala o týmového ducha a přátelskou atmosféru. Kromě rezidenčních projektů se studio věnuje také revitalizaci parků, rekonstrukcím památek a přeměně nevyužívaných brownfieldů, které proměňuje na krásná místa pro život.
Pište dál její příběh

S respektem k místu

Historická vila, která byla původně správcovskou budovou Trojského zámku, je precizně zrekonstruovaná a nabízí vše, co k dnešnímu luxusnímu bydlení patří. Je to vila, historický barokní zámeček a netypický penthouse v jednom. Nachází se v renovovaném klasicistním domě s arkádami a nabízí nejlepší výhledy na Trojský zámek a jeho zahrady. Piště dál její příběh.
Domluvte si prohlídku

Vybavenost a zázemí

Nepřetržitá služba recepce
Vstupní brána se zabezpečením
Udržovaná zahrada
Restaurace
Společenská místnost
Vstupní lobby

Domluvte si prohlídku

Společnost se specializuje na celý proces developingu, tedy projektování a řešení detailů, až po výstavbu prvotřídních nemovitostí, zejména luxusních novostaveb a renovace špičkových historických nemovitostí.

Ing. Lucie Celba, sales manager

Chateau troja residence Pod Havránkou 7/10
171 00 Praha - Troja

Tel: +420 603 355 881
E-mail: lucie@coastcapital.cz
Developer Coast Capital Partners
Czech Republic
Coast Capital Partners logo